Rzetelne podejście pracowników z Przeprowadzki od A do Z sprawia, że ta firma z Krakowa jest chętnie wytypowana przez klientów indywidualnych a także przez właścicieli firm, którzy w najbliższym czasie mają zaplanowaną przeprowadzkę. Indywidualna realizacja zamówień to gwarancja dla klientów, że zakres przeprowadzki będzie dostosowany do ich oczekiwań. Znaczenie ma wszystko: sposób spakowania, zabezpieczania i przewożenia.

Dodatkowo można oczekiwać na porady, jak dobrze się pakować. Poza transportem standardowych przedmiotów specjaliści z Przeprowadzki od A do Z zajmą się przewiezieniem elementów umeblowania i przedmiotów drogocennych. Nic nie będzie zarysowane. W czasie pakowania załoga niczego nie poniszczy oraz zachowa tajemnicę zawodową.

Noszenie, rozłożenie i montaż mebli, pakowanie domowych sprzętów, dokumentów firmowych, elementów szklanych, obrazów i sprzętu sportowego to zadania zrobione bezproblemowo i bez niebezpieczeństwa zniszczenia. W momencie rozpoczęcia współpracy pracownicy precyzyjnie wszystko zaplanują, a potem dostarczą do mieszkania albo przedsiębiorstwa klienta kartony, zabezpieczając całość, aby nie zniszczyła się w trakcie transportu. Na elementy szklane dedykowane są specjalne pudła z przegródką, by nic się nie potłukło.

Na domagające się delikatnego potraktowania rzeczy nałożona jest folia bąbelkowa. Przy przenoszeniu większych gabarytów pracownicy skorzystają z wózków i specjalnych pasów. Wszystkie przeprowadzki są ubezpieczone. Posiadający duże doświadczenie pracownicy i kierowcy zrealizują również przeprowadzki na terenie Polski i zagraniczne.

Pojazdy wchodzące w skład floty zakładu Przeprowadzki od A do Z są właściwie przygotowane do realizacji przeprowadzki. Zleceniodawcy cenią również niewygórowane ceny. Firma znana jest też z realizacji przeprowadzek nietypowych. Wszystkie rzeczy zaliczane do unikatowych albo o większej wadze mogą zostać przetransportowane. W dodatku, mogą również być utworzone specjalne konstrukcje, pozwalające na wkładanie dobytku w niestandardowe okna.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY