PONITAS proponuje specjalistyczny montaż wykładzin do przeróżnych budynków. Najczęściej eksperci będą zajmować się zakładaniem w biurach a także w obiektach hotelowych, aczkolwiek mają możliwość też zrobić wykładziny dla przemysłu. Ekipa ma bardzo duże kwalifikacje, a więc wszystkie usługi zrobione są szybko i estetycznie.

Każdorazowo, podczas montaż wykładzin hotelowych jest utrzymany czas podany klientowi. Praca rozpoczyna się od właściwego opracowania podłoża do założenia listew przy podłogach, abstrahując od faktu, jakiego są one typu. Firma wykonuje świadczenia w całej Polsce. Do zadań używane są tworzywa własne albo te, które wytypuje klient. Z uwagi na to, iż wszystko zrobione jest nad wyraz dbale, podłoga z pewnością będzie w doskonałym stanie przez wiele lat.

Klienci mogą oczekiwać na merytoryczne rady po stronie specjalistów, którzy zasugerują, jak na co dzień dbać o konkretną wykładzinę w obiekcie, by przez długi czas była trwała oraz wyglądała estetycznie. Oferta PONITAS obejmuje duży katalog dekorów, dopasujących się w każdą aranżację wnętrz. Nie ma tu znaczenia, czy będzie chodziło o pomieszczenia mieszkalne, w biurowcach, w hotelach, w obiektach przemysłowych, czy w obiektach handlowych. Wybrane realizacje można zobaczyć na witrynie www, ale też bezzwłocznie odnaleźć informacje do skontaktowania się z przedstawicielami PONITAS, by przedstawić im własne zamierzenia.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY