Farby akrylowe służące do samodzielnego albo natryskowego wykonania zewnętrznych powłok malarskich wytwarza oraz sprzedaje marka GREINPLAST. Jeśli konsument wybierze ograniczoną zawartość środków ochrony powłoki, to nadaje się również do wewnętrznych powłok malarskich. Farba utworzy powłoki matowe, drobnoziarniste, o średniej grubości, a także o średnim współczynniku przenikania pary wodnej oraz niższej przepuszczalności wody.

Udostępniona farba akrylowa może zostać zastosowana na podłożach takich jak: tynki cienkowarstwowe, terabona, beton, tynki cementowe, tynki cementowo – wapienne, bądź tynki wapienne. Wskazany preparat można także użyć do wymalowań renowacyjnych, dla już nałożonych powłok malarskich takiego samego rodzaju. To dodatkowy element w systemach ociepleń GREINPLAST EPS i EPS – ETA. Wyrób jest dostępny w wybarwieniach zgodnych z paletą wyrobów fasadowych. Konsumenci mogą sobie też życzyć, aby farba miała odmienny kolor. Na stronie punktu sprzedaży znajdują się wiadomości w temacie pojemności farby.

Można również sprawdzić: kartę techniczną, kartę charakterystyki, świadectwo radiacyjne oraz atest higieniczny. Najwyższa jakość farby fasadowej akrylowej zachęca do zakupu. W farbie akrylowej spoiwem jest wodorozcieńczalna żywica akrylowa o dużej przyczepności. Żywica tworzy na ścianie szczelną powłokę. Taka farba świetnie nadaje się do pokoju dziennego, sypialni lub korytarza. Tymczasem, lepiej nie nakładać jej w kuchni lub w łazience, gdzie panuje wyższa wilgotność.

Wiodącym atutem farby akrylowej pozostają właściwości kryjące. Jeżeli na ścianach są odbarwienia, to rozsądnie jest więc zastosować taki typ farby. Jeśli ktoś nie wie, czy konkretny produkt spełni jego oczekiwania, może skontaktować się z obsługą klienta. Zmotywowani sprzedawcy objaśnią wszystkie rozterki. Szukając niezawodnych produktów do pokrywania, trzeba zapoznać się z propozycją katalogową dokładnie w takim miejscu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY