Charakterystyka ogrodzeń sprzedawanych w przedsiębiorstwie Palisada Polska wskazuje, że są to praktyczne, dobrze wyglądające oraz wytrzymałe ogrodzenia. Asortyment zawiera: ogrodzenia panelowe przetłaczane 3D, ogrodzenia panelowe proste 2D, ogrodzenia palisadowe P2020 i P8020, prefabrykowane ogrodzenia tynkowe, podmurówki systemowe a także ogrodzenia betonowe pełne. Są to ogrodzenia Toruń, jakim opłaca się przyglądać się z bliska. Ogrodzenia panelowe przetłaczane 3D wyróżnia specjalna powłoka ochronna. Innowacyjne systemy cechuje wysoka trwałość oraz estetyczność wykonania.

Słupki, obejmy i panele dostępne są w wersjach: ocynkowanej i lakierowanej proszkowo. Powierzchnia cynkowa pokrywana jest w dodatek farbą proszkową, co sprawia, że jest odporna na warunki pogodowe i skutecznie zapobiega korozji. Pozostałe walory tego typu paneli to: wytrzymałość, uodpornienie na zniszczenia, dobrze prezentujące się wykończenia, 2 opcje ochrony antykorozyjnej, uproszczony montaż, spory wybór rozmiarów i wysokości, ogromna gama kolorystyczna według palety RAL, a także bogate wyposażenie dodatkowe. Takie panele ogrodzeniowe jako ogrodzenia Bydgoszcz mogą być wybierane jako ogrodzenia w: obiektach handlowych, halach produkcyjnych i magazynowych, obiektach użyteczności publicznej, obiektach sportowych i placówkach edukacyjnych, parkach, skwerach i ogrodach, osiedlach mieszkaniowych i na działkach prywatnych.

Na witrynie można zapoznać się ze specyfikacją techniczną takich ogrodzeń oraz akcesoriami dodatkowymi. Z kolei ogrodzenia panelowe proste 2D cechują się o wiele większą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Ich zwarta budowa pozwala stosować je tam, gdzie liczy się wzmożona ochrona: na halach produkcyjnych i magazynowych, w obiektach użyteczności publicznej, na terenach wojskowych, na terenach portów lotniczych i w obiektach sportowych oraz rekreacyjnych. Wiadomości na temat ogrodzeń i funkcjonowania przedsiębiorstwa wskazane są na stronie www.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY