Innowacyjne akumulatory żelowe HAZE dostępne są w sklepie internetowym akumulatory-zelowe.pl. Jest to punkt sprzedaży który należy do oficjalnego importera HAZE w Polsce, a więc do firmy COMSYSTEM. Wyroby od głównego dostawcy na świecie spełnią oczekiwania wszystkich użytkowników. Kupujący, którzy dokonują tutaj zakupów mają świadomość, że mają do wyboru produkty klasy premium. Każdy Akumulator litowo-jonowy jest przed oddaniem do użytku precyzyjnie sprawdzany. Są one unowocześnione a także spełniają wszystkie normy użytkowania.

Przyznawana jest na nie dwunasto miesięczna albo 24 miesięczna gwarancja. Produkcja przebiega w zgodzie z normą ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004. Mają one znak dyrektyw Unii Europejskiej oraz spełniają wymagania jakościowe norm: 896 – 2, DIN 43534 oraz BS 6290p.4, EUROBAT i UL 1989. Rozmiary akumulatorów zaliczają się do standardowych oraz z tego względu wzorcowo dopasują się w poprzednie miejsce. Można również oczekiwać na złożenie zamówienia indywidualnego, kiedy szuka się akumulatora do wózka inwalidzkiego albo do skutera.

Bezobsługowe akumulatory przeznaczone są do silników elektrycznych, wózków i skuterów elektrycznych, pojazdów specjalnych, maszyn transportowych i podnoszących, maszyn czyszczących, a także do energii odnawialnej, jachtów i łodzi. Warto też kierować uwagę na specjalną serię MARINE GEL, która ma wszystkie właściwości oraz zalety z serii Electric Vehicle. Ta seria przeznaczona jest do pracy na jachtach, łodziach, motorówkach a także na innego rodzaju sprzęcie do pływania. Wszystkie akumulatory z katalogu wliczają się do niezawodnych.

Ich elektrolit jest unieruchomiony pod postacią żelu. Sprzedaż w sklepie jest zarówno detaliczna, jak i hurtowa. Przy większych zamówieniach można oczekiwać atrakcyjnych promocji. Z tego względu wszystkie osoby, które są zainteresowane kupnem powinny składać pytania ofertowe. Akumulatory żelowe do pojazdów elektrycznych zalecane są głównie do pojazdów golfowych, wózków elektrycznych, skuterów elektrycznych, wózków inwalidzkich, pojazdów użytkowych, a także do pojazdów platformowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY