Nowoczesne nastawienie do wykonywania projektów wnętrz to specjalność studia ZEN. Nie ma w tym przypadku znaczenia, czy projekty wykonane są dla klientów prywatnych, czy dla przedsiębiorców. Realizacja usług dotyczy nie tylko projektu, lecz https://www.zen-art.eu/ udziela wsparcia w wyborze mebli i całego wyposażenia.

W wypadku mniejszych powierzchni eksperci zatroszczą się o to, by utrzymana była przestronność. Z kolei kiedy pomieszczenia są większe, zabiega się o utrzymanie kompletnej aranżacji pod kątem wyposażenia i koloru. Ze względu na to, że realizacja zlecenia jest kompleksowa i przebiega etapami, można spodziewać się że wszystko potoczy się sprawniej. Zespół architektów jest wyspecjalizowany w aranżacjach modernistycznych, loftowych, skandynawskich, glamour, ale też tradycyjnych.

Jeżeli zaś klient chciałby pozyskać projekt oryginalny, to eksperci nie boją się zaproponować wizualizacji z różnych nurtów architektury. Profesjonalizm, kreatywne podejście, elastyczność w działaniu oraz niebanalne rozwiązania to cechy, jakimi kierują się architekci wnętrz ze wskazanego studia. Wystarczy przejrzeć portfolio ZEN, aby nabrać o tym przekonania. Poza projektantami wnętrz nad standardową pracą czuwają też specjaliści zajmujący się obsługą realizacji inwestycji. Wiedza na temat branży i zasad designu powoduje, że cały zespół realizuje swoje obowiązki rzetelnie.

Studio nawiązuje współpracę z firmą KAMAR, w obrębie realizacji elementów umeblowania na wymiar. To spełni oczekiwania klientów. Elementy umeblowania są wykonane tak samo dla klientów prywatnych, jak i dla różnych firm. Wszystko zrobione jest solidnie i zgodnie ze wstępnymi uzgodnieniami. Wykonywane mogą zostać: meble do kuchni, szafy i garderoby, meble do łazienki, regały i biblioteki, meble biurowe a także różne zabudowy meblowe. Klienci mogą oczekiwać na dowóz oraz montaż zamawianych mebli. To sprawia, że są usatysfakcjonowani z usług.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY