Propozycja firmy BIOS dla przedsiębiorców zawiera takie same usługi jak w wypadku klientów prywatnych. Dotychczas na usługi takie jak zwalczanie prusaków karaluchów zdecydowane były: zakłady produkcyjne w branży spożywczej, zakłady przemysłowe, zakłady komunalne, spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły, przedszkola, placówki oświatowe, zakłady gastronomiczne, zakłady żywienia zbiorowego, zakłady przetwórstwa rolno – spożywczego, fermy drobiu, magazyny zbożowe, placówki służby zdrowia, punkty sprzedaży, hurtownie, hotele i pensjonaty, piekarnie i cukiernie oraz obiekty publiczne.

Usługi dezynfekcji, związane z dezynsekcją i usługi deratyzacji przeznaczone dla przedsiębiorców są częściej realizowane niż dla klientów prywatnych. Ekologiczne, skuteczne i bezpieczne wyraźnie wpływają na czystość w zakładzie pracy oraz stają się niezbędne w czasie sytuacji kryzysowych.

Eksperci z BIOS od dwudziestu lat są liderami w branży. Każda dezynfekcja w obiektach w jakich jest to rekomendowane przywróci czystość mikrobiologiczną na danym obszarze. Jeżeli natomiast klient biznesowy zmaga się ze szkodliwymi owadami, może korzystać z usługi dezynsekcji. Inne usługi z jakich mogą korzystać przedsiębiorcy to: usunięcie gniazd os oraz szerszeni, zwalczenie pluskwy domowej, odkomarzanie i zwalczanie much, usunięcie alergenów, zwalczanie prusaków i karaluchów oraz osuszenie i odgrzybianie budynków.

W obiektach hotelowych substancje wywołujące alergię usuwane są przy zastosowaniu nowoczesnej metody Allergoff PRO. To pomaga zneutralizować alergeny kurzu. nawet na 6 miesięcy. Jeżeli ktoś po raz pierwszy korzysta z usług podanej firmy to może dowiadywać się wiele na temat współpracy z witryny internetowej. Oferta biznesowa jest osobno przedstawiona, dlatego nie ma potrzeby tracić czasu na szukanie. Można też skonsultować się z pracownikami, którzy dokładnie zaprezentują usługę na jakiej zależy klientowi i dookreślą, ile czasu może zająć jej wykonanie. To pozwoli prędzej podejmować decyzję o zdecydowaniu się na współpracę.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY