Podkategoria Szybkie Pytanie, umieszczona na witrynie Twój Własny Ogród jest podkategorią chętnie odwiedzaną, bo sprawdzający ją użytkownicy portalu są przekonani, że mogą zadawać dowolne zapytanie z tematyki ogrodnictwa i bez wątpienia zyskają interesującą odpowiedź. Wśród licznych zapytań można znaleźć na przykład takie jak: Czy można sadzić ogórki i pomidorki razem?, Czy trawy ozdobne można sadzić w donicach?, Czy można sadzić piwonie wiosną?, Czy można sadzić pomidory po pomidorach?, czy także Czy bluszcz w domu jest szkodliwy?. To ukazuje, że zapytania mogą odnosić się do rzeczywiście każdej dziedziny i można spodziewać się, iż abstrahując od zakresu tematycznego, udzielona będzie zadowalająca reakcja zwrotna.

Każda z odpowiedzi jest wyczerpująca, a więc czytelnik z pewnością nie będzie mieć potem więcej rozterek. Można też poszerzyć własną bazę wiedzy, zaglądając do innych działów, takich jak przykładowo Spis Alfabetyczny a także przekonać się, jak sporo informacji jest zbieranych na jednej stronie.

Portal założony był niedawno, lecz już ma sporo stałych czytelników, jacy zalecają go pozostałym internautom. Dzięki temu, że Twój Własny Ogród reklamuje się w mediach społecznościowych , interakcje pomiędzy internautami oraz autorami są silne. Kompendia z zakresu ogrodnictwa są pożyteczne i użytkownicy sieci są przekonani, że są stworzone przez doświadczonych ekspertów zajmujących się ogrodnictwem. Zakres wiadomości w temacie ogrodnictwa jest potwierdzony.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY