Rodzaje opakowań, które wytwarza Opakomar są różne, dzięki czemu klienci ochoczo zdecydowani są na to, aby zlecenia zrealizować dokładnie w takim miejscu, gdyż mają świadomość, iż mają sposobność zamówić te pudełka ozdobne, które spełnią ich wymagania. Propozycja sprzedażowa zawiera: pudełka ozdobne – Standard, pudełka ozdobne – Exclusive, pudełka z logo a także pudełka okładkowe z magnesem. Niezależnie od faktu, jakie kupujący zamówi pudełka ozdobne na prezent, może oczekiwać, że będą one zrobione wzorcowo i w niedługim czasie. Typ pudełka zależy w głównej mierze od tego, co ma się w nim znajdować. Opakowania są wykonane z mikrofali o gramaturze 385 gr oraz oklejone są barwnym papierem.

Mogą mieć zdejmowane wieczko, wstążkę lub magnes. Grubość ścianki to około 1,8 do 2 milimetrów, a gramatura ma od 90 do 130 gr. Minimalne z zamówień, jakie można złożyć na pudełka ozdobne prezentowe to pięćdziesiąt sztuk. Pudełka są natychmiastowo przygotowane do użytku i nie ma potrzeby ich złożyć. Sztywne opakowania ozdobne wyglądają nad wyraz dobrze oraz wskazują na profesjonalizm marki, jaka w nie inwestuje. Mogą zostać oklejone jednokolorową albo wielokolorową okleiną zewnątrz. Wymiary, jakie mają opakowania ozdobne na prezent są uwzględnione w katalogu, jak i można decydować się na złożenie zamówienia spersonalizowanego.

Dodatkowo opakowania ozdobne prezentowe w wersji Exclusive są uszlachetnione. Opakowania z logo mogą zostać zrobione dowolnymi metodami: z elementami pozłacanymi albo posrebrzanymi, druku sitowego albo offcetu. Interesująco prezentują się pudełka okładkowe z magnesem. Wskazany producent opakowań ozdobnych zatroszczył się o to, by jednocześnie pozostawały eleganckie i użyteczne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY