Niekiedy zdarza się, iż potrzebujemy mebla, jaki spełnia kilka funkcji równocześnie. Jego wybór jest wtedy bardzo trudny. Bo jak pogodzić parę rzeczy na raz? Co jeżeli musimy kupić sofę, która równolegle ma służyć do siedzenia oraz do spania, a pokój jest zanadto mały, na dwa meble? Tutaj należałoby zastanowić się nad sofą rozkładaną jak wersalka.

Jest to świetny układ do wnętrza domu, w którym nie ma zbyt dużo przestrzeni. Takie oto sofy możne na przykład rozkładać do przodu, jeśli tylko przed nią jesteśmy w stanie wygospodarować jakieś dwa metry wolnej przestrzeni – potwierdza to sofy sklep online. Wyśmienitym rozwiązaniem ma prawo być również sofa narożnikowa.

Bardzo wygodnie się nią rozkłada oraz tworzy olbrzymią powierzchnię do spania. Spokojnie jesteśmy w stanie na niej położyć trzyosobową rodzinę. Co znacznie więcej, przy narożniku jesteśmy w stanie zaoszczędzić trochę miejsca, w jakie wolno z powodzeniem wstawić dodatkowy fotel. W jaki sposób widać istnieje wiele pomysłów oraz możliwości. Najistotniejsze jest niemniej jednak aby wybrać to, co nam będzie pasowało oraz pasowało do wnętrza danego pokoju.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY